SuperMegaSpoof

SuperMegaSpoof

Zdarma
SuperMegaSpoof se používá k obelstění referera webové stránky, kterou byste chtěli navštívit
Hodnocení
4.7  (6 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.0
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 1 ocenění
  • Is it compatible with Windows 7?
    There is no information regarding this matter. The program was tested on Windows 7 on 64-bit and no compatibility issue was encounter during installing or running it. However, it seems that the registration server is down because the creating new account feature isn't working.

Přezkum

SuperMegaSpoof se používá k obelstění referera webové stránky, kterou byste chtěli navštívit. Kdykoliv při procházení internetu kliknete na odkaz, prohlížeč načte požadovanou stránku, na kterou jste kliknuli. Mnoho webových stránek ale kontroluje referera webové stránky, než vám umožní přístup. Referer je stránka, ze které přicházíte a kterou váš webový prohlížeč jako referera označí a odešle požadované stránce. Tohoto referera můžete obelstít (ve skutečnosti pošlete falešného referera), takže budete moci přejít na tyto stránky, aniž byste vlastně byli na počáteční (té obelstěné) URL.

SuperMegaSpoof vede centrální seznam stránek, které je možné takto "podfouknout". Každý uživatel může přidat spoof a sdílet ho s ostatními uživateli, stačí zadat pár údajů. Pro více informací o tomto kroku viz Jak mohu přidat spoof? . Ostatní uživatelé pak mohou pro daný spoof hlasovat. Hlasováním pro spoof se pak vloženému spoofu přiřadí (průměrné) skóre. Čím vyšší skóre, tím (by měl) spoof být lepší.

Čistě kvůli statistice pro využívání programu SuperMegaSpoof potřebujete mít účet. Ne, nemusíte uvádět žádné osobní informace. Stačí zadat uživatelské jméno a heslo. To je vše. Opravdu.

Při přidávání spoofů se k nim přiřadí vaše uživatelské jméno. Čím více spoofů přidáte, tím lepší hodnocení získáte v žebříčku Top 100 spooferů. Pokud v tomto žebříčku nejste, nevložili jste zatím dostatek spoofů. Vaše uživatelské jméno se také bude ukládat při hlasování u jednotlivých spoofů. Tato aplikace neobsahuje žádný spyware, ad-ware ani žádné jiné otravné doplňky. A nejlepší na ní je, že je zdarma!
Informace aktualizovány:
We are in CryptoPicture!