SuperMegaSpoof

SuperMegaSpoof

Darmowy
SuperMegaSpoof służy do zamiany kierujących stronie internetowej, którą chcesz odwiedzić
Ocena
4.7  (6 głosy)
Twój głos
Wynik
2.0
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 1 nagrodę
  • Is it compatible with Windows 7?
    There is no information regarding this matter. The program was tested on Windows 7 on 64-bit and no compatibility issue was encounter during installing or running it. However, it seems that the registration server is down because the creating new account feature isn't working.

Przegląd

SuperMegaSpoof służy do zamiany kierujących stronie internetowej, którą chcesz odwiedzić. Za każdym razem, gdy będziesz przeglądać strony internetowe i kliknij na link, przeglądarka ładuje odpowiednią stronę wybierzesz. Wiele stron internetowych, jednak, sprawdzić referer strony, aby otworzyć stronę. Referer-strona, skąd przybyliście i że przeglądarka kieruje na odpowiednią stronę jako kierujących. Można oszukać ten referer (w rzeczywistości można wysyłać fałszywe referer), tak, że można uzyskać dostęp do tych stron, bez konieczności być w oryginalnym (zastępczego) URL.
SuperMegaSpoof prowadzi centralne lista stron "obrócone". Każdy użytkownik może dodać oszukiwać i podzielić się tym z innymi użytkownikami, po prostu wpisując kilka rzeczy. Patrz jak mogę dodać oszukiwać? aby uzyskać więcej informacji na temat tego. Następnie inni użytkownicy mogą głosować na to oszustwo. Głosuje za oszustwo, oszustwo-nagrywanie będzie się (średnio) wynik. Im wyższy wynik, tym lepiej oszukiwać (powinny) być.
Tylko dla statystyk dla, wymagane jest konto do korzystania z SuperMegaSpoof. Nie, nie trzeba wpisywać żadnych danych osobowych. Wszystko, co musisz wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Oto i wszystko. Naprawdę.
Po dodaniu parodia, twoja nazwa użytkownika zostanie dodany do oszustwa. Im więcej parodii dodasz, tym wyżej w rankingu będziesz otrzymywać na Top 100 spoofers. Jeśli nie w tym liście, nie dodaje tyle kuźnie. Ponadto, twoja nazwa użytkownika zostanie zapisana w głosowaniu za oszustwo. Ponadto, ta aplikacja nie zawiera żadnych spyware, adware i innych wy-produktów. A najlepiej to za darmo!
Aktualizacja informacji:
We are in CryptoPicture!