SuperMegaSpoof

SuperMegaSpoof

رایگان
SuperMegaSpoof است مورد استفاده برای کلاه برداری معرف یک وب سایت می خواهید به بازدید
امتیازدهی کاربر
4.7  (6 رأی)
رأی شما
نمره
2.0
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 1 جایره دریافت کرد
  • Is it compatible with Windows 7?
    There is no information regarding this matter. The program was tested on Windows 7 on 64-bit and no compatibility issue was encounter during installing or running it. However, it seems that the registration server is down because the creating new account feature isn't working.

نظرات

SuperMegaSpoof است مورد استفاده برای کلاه برداری معرف یک وب سایت می خواهید به بازدید. هر زمان که شما فهرست وب سایت و کلیک بر روی یک لینک در مرورگر شما لود صفحه مورد نظر شما کلیک. بسیاری از وب سایت این بررسی ارجاع از یک صفحه وب قبل از اجازه دادن به شما برای باز کردن صفحه. معرف صفحه که در آن شما را از آمد و که مرورگر شما می فرستد و به صفحه مورد نظر به عنوان معرف است. شما می توانید کلاه برداری این معرف (در اثر شما ارسال کاذب ارجاع) بنابراین شما می توانید دسترسی به این صفحات در واقع بدون داشتن شده است در منشاء (جعل) URL.
SuperMegaSpoof حفظ مرکزی لیست صفحات که "spoofable". هر کاربر می تواند اضافه کردن یک کلاه برداری و به اشتراک گذاری با دیگر کاربران به سادگی با وارد کردن چند چیز است. ببینید من چگونه می توانم اضافه کردن یک کلاه برداری است ؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد این. بعد دیگر کاربران می توانید برای رای دادن به این کلاه برداری. با رای دادن به یک کلاه برداری یک کلاه برداری-ورود خواهد به دست آوردن (به طور متوسط) نمره. بالاتر نمره کلاه برداری (باید).
فقط به خاطر آمار شما نیاز به یک حساب کاربری با استفاده از SuperMegaSpoof. شما نمی نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی. همه شما نیاز به وارد کردن یک نام کاربری و یک رمز عبور. که تمام است. واقعا....
در هنگام اضافه کردن spoofs با نام کاربری شما اضافه خواهد شد به کلاه برداری. بیشتر spoofs شما اضافه کردن به رتبه بالاتر شما خواهد دست آوردن در Top 100 spoofers. اگر شما در این لیست شما اضافه نمی به اندازه کافی spoofs. همچنین نام کاربری شما ذخیره می شود زمانی که رای گیری برای یک کلاه برداری است. همچنین این نرم افزار شامل نرم افزارهای جاسوسی ad-ware یا دیگر تلخه افزار. و بهترین از همه آن رایگان است!
اطلاعات به روز شده در:
We are in CryptoPicture!