SuperMegaSpoof

SuperMegaSpoof

Ücretsiz
SuperMegaSpoof ziyaret etmek istediğiniz bir web sitesinin yönlendirme parodi için kullanılır
Kullanıcı puanı
4.7  (6 oy)
Oyunuz
Puan
2.0
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 1 ödül aldı
  • Is it compatible with Windows 7?
    There is no information regarding this matter. The program was tested on Windows 7 on 64-bit and no compatibility issue was encounter during installing or running it. However, it seems that the registration server is down because the creating new account feature isn't working.

İnceleme

SuperMegaSpoof ziyaret etmek istediğiniz bir web sitesinin yönlendirme parodi için kullanılır. Web tarama ve bir bağlantıyı tıklatın her zaman, her zaman tarayıcı tıklandığında istediğiniz sayfayı yükler. Birçok web sitesi, ancak, sayfayı açmak için izin vermeden önce bir web sayfasının yönlendirme kontrol. Başvuran nereden geldiğini ve tarayıcı istenilen sayfaya yönlendirme olarak gönderir sayfasıdır. (Yürürlüğe yanlış bir yönlendirme göndermeden) bu yönlendirme parodi olabilir aslında (sahte) URL kaynak olmadan bu sayfalara erişebilirsiniz.
SuperMegaSpoof spoofable "bu sayfaların merkezi bir listesini tutar. Herhangi bir kullanıcı diğer kullanıcılar ile parodi ve Paylaşım bu eklemek için tek yapmanız gereken birkaç şey girerek. Nasıl bir parodi ekleyebilirsiniz. bu konuda daha fazla bilgi için. Sonra, diğer kullanıcıların bu parodi için oy verebilirsiniz. Bir parodi için oy vererek, parodi-bir giriş (ortalama) bir skor elde edecektir. (Olmalıdır) daha yüksek puan, daha iyi çalışır.
Sadece istatistikleri uğruna, SuperMegaSpoof ile kullanmak için bir hesaba ihtiyacın var. Hayır, herhangi bir kişisel bilgi girmenize gerek yoktur. Girmek için tek ihtiyacınız bir kullanıcı adı ve bir şifre. Hepsi bu. Gerçekten.
Taklit eklerken, kullanıcı adınızı parodi eklenecektir. Top 100 bu spoofers yer alacaktır Ekle daha fazla taklit, yüksek rütbeli. Bu listede değilseniz, yeterince taklit eklememiş. Ayrıca, Kullanıcı adınızı bir parodi için oylama saklı olacak. Ayrıca, bu uygulama herhangi bir casus yazılım, reklam-ware ya da diğer bok-ware içerir. Ve en iyisi, ücretsiz!
Bilgi güncellenme tarihi:
We are in CryptoPicture!